Vanwege het grote succes van afgelopen jaar exposeren ook dit jaar de KSE-eindexamenleerlingen in De Nobelaer. Van maandag 7 april tot en met zaterdag 3 mei krijg je de kans om een selectie van de eindexamenwerken van de havo-5 en vwo-6 leerlingen te komen bekijken.
Helaas was ik op 7 april door omstandigheden niet bij de opening zelf aanwezig maar collega Richard stuurde me wat foto’s en praatte me bij over het gebeuren.
Zoals op de onderstaande foto’s te zien is, was er weer behoorlijke publieke belangstelling en was het een gezellige en geanineerde bijeenkomst. Trots lieten de exposanten hun werk zien aan ouders, broers en zusjes, docenten en andere meegekomen fans.
Ook de collega’s Richard Rokx en Ellis Learbuch, die de laatste twee jaar op Havo en Vwo deze leerlingen begeleid hebben waren allebei tevreden over de prestaties die deze lichting heeft geleverd. Er was hard gewerkt en dat was te zien.
Net als vorige jaren hebben de leerlingen als eindopdracht de uitdaging gekregen om tekst en beeld op een creatieve manier te combineren, waarbij het beeld de gekozen tekst of quote ondersteunt. Deze opdracht stelt iedereen in staat om vanuit een persoonlijke eigen invalshoek qua voorstelling, vormgeving en materiaalkeuze een werkstuk te maken. Dat dit voortreffelijk gelukt is hoop ik de komende weken te laten zien als ik in komende blogs de werkstukken voor het voetlicht breng, maar dat wordt na de Pasen.
Intussen kun je natuurlijk zèlf gaan kijken in De Nobelaer tijdens de openingstijden. Zeker de moeite waard!
Iedereen een mooi paasweekend en een fijne vakantie daarna.
Dinsdag 6 mei ben ik er weer met een nieuw blog!